خانه

ShenZhen Richshine Technology CO.,LTD

نمایه شرکت

ShenZhen Richshine Technology CO.، LTD در سال 2002 تاسیس شد، پیش از آن در تولید / تولید محصولات ال سی دی Speciliazed، ما فلسفه عملی "کیفیت، خدمات، مسئولیت، نوآوری" را حفظ می کنیم.

محصولات ما گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، 3C، UL، CE و ROHS را به منظور بهبود کیفیت محصولات و سطح خدمات خود و ارائه فن آوری پیشرفته و برآورده کردن الزامات مشتریان از طریق تصویب شده است.

در حال حاضر به عنوان یکی از شرکت های برجسته در زمینه، دهها سال تجربه و خدمات برای صدها میلیون کسب و کار و افراد برای ارائه محصولات و خدمات حرفه ای است.

ما دارای تجربه فراگیر و تحقیق و توسعه قوی هستیم، همیشه در خط مقدم صنعت در رقابت شدید بازار حرکت می کند، با تلاش های بی وقفه برای دستیابی به توسعه، ما همچنان به توسعه محصولات پیشرفته ال سی ال سی، محصولات و خدمات با کیفیت ارائه خواهیم داد به مشتری محور برای زنده ماندن با حسن نیت، برای انجام رهبر توسعه LCD!

ما عمدتا در تولید نمایشگرهای چندرسانه ای تجاری، از جمله مانیتور امنیتی، پخش کننده تبلیغاتی، صفحه نمایش LCD دیجیتال (LCD Liquid Crystal Display)، علامت های دیجیتال، ال سی دی اسپلیت بزرگ، دیوار ال سی دی، AIO لمسی (همه در یک دستگاه)، خودرو صفحه نمایش دی وی دی و غیره. تمام توسعه و ترتیب محصولات در کارخانه از طریق یک کار متوقف می شود و هر فرایند تولید باید از طریق کنترل کیفیت بطور کامل کنترل شود تا ما بتوانیم با کیفیت خدمات به مشتریان ارائه دهیم و ارائه دهنده های OEM و خدمات ODM برای مشتریان جهانی. محصولات ما در سراسر جهان به فروش می رسد، و ما ستایش معامله گران را به دست آورده اید. بیایید یک آینده درخشان را با هم بسازیم!

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

--- شنژن Richshine فناوری CO.، LTD در سال 2002 تاسیس شد

--- ما ثروت از تجربه حرفه ای و تحقیق و توسعه قوی داریم.

--- همیشه در خط مقدم صنعت در رقابت شدید بازار حرکت می کند.

--- با تلاش های بی وقفه برای دستیابی به توسعه!

--- "کیفیت، خدمات، مسئولیت، نوآوری". این هدف ما است.

_02

ShenZhen Richshine Technology CO.,LTD ShenZhen Richshine Technology CO.,LTD ShenZhen Richshine Technology CO.,LTD ShenZhen Richshine Technology CO.,LTD
1 2 3 4
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

توزیع کننده / عمده

عامل

صادر کننده

شرکت تجاری

فروشنده

تعداد کارمندان : 10~50

صادرات کامپیوتر : 70% - 80%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

کیفیت خوب صفحه نمایش ال سی دی صنعتی برای فروش